יום רביעי, 3 באוקטובר 2007

פעילות הקרן בשנת 2007


פעילות קרן רותם מוריה בשנה החולפת אִפשרה ליוצרים צעירים להגשים את חלומם במסגרת עקרונות הקרן. סרטים אלה הוקרנו לראשונה ביום הזכרון השני למותו, באוקטובר 2006. בקיץ 2007, הסרטים הוקרנו בטלוויזיה הישראלית, בערוץ MGM.
במהלך שנת 2007, קרן רותם מוריה חברה למארגני פסטיבל אייקון - למדע בדיוני, פנטסיה ומשחקי תפקידים.
 
ב- 2 באוקטובר 2007, במלאת שלוש שנים להירצחו של רותם מוריה בפיגוע בסיני, נקיים את הערב לזכרו, במסגרת פסטיבל אייקון. בערב, יוקרנו הסרטים שהופקו בתמיכת הקרן בשנת 2006 וכן סרטו של איתן גפני, "התאונה", שהופק בתמיכת הקרן בשנת 2007. כמו כן, בערב זה תצא לדרך תחרות סרטים חדשה, בשיתוף פסטיבל אייקון. פרטים נוספים על התחרות ב: מסלולי הגשה.
גיוס תרומות לקרן:
הקרן שמה לה למטרה לתמוך וללוות באופן מתמשך פרויקטים שונים מתחום הקולנוע בישראל, ובכך לתת סיכוי ליוצרים צעירים להביע את יכולתם וכשרונם כנגד כל הסיכויים.
קרן רותם מוריה הינה קרן עצמאית, ולהבטחת עצמאותה, בחרה הקרן שלא להיתמך ע"י תקציב ממלכתי או על ידי גוף ממסדי כלשהו ופעילותה נשענת על תרומות בלבד. חברי העמותה פועלים בהתנדבות והקרן אינה מעסיקה איש בשכר. יצויין, כי הקרן זכתה לברכתו של ראש הממשלה מר אהוד אולמרט.
בהזדמנות זו, ברצוננו להודות לתורמים הנדיבים, שבזכותם הקרן ממשיכה לפעול. עם זאת, כדי שנוכל לעמוד במטרות הקרן, נשמח להמשיך ולקבל תרומות ו/או קשר לגופים או תורמים פוטנציאלים. כל תרומה שלכם מסייעת במפעל הנצחה זה לזכרו של רותם ז"ל, החשוב לנו כל כך.
אנו נשמח לקבל כל תרומה, בהמחאה או ישירות לחשבון קרן רותם מוריה:
חשבון מס. 054178 בבנק הבינלאומי, סניף 126 אבני חן, רמת-גן.
כעמותה רשומה - התרומות מוכרות כהוצאה לפי סעיף 46 למס הכנסה.
סרט הסבר על הקרן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה